>
大連市1116路公交車30分鐘一班。
大連市1116路公交車是大連公交市區線路,從華南國際商城(樞紐站)站出發,到達棋盤新村站,共途經19個站點。前往華南廣場站、博雅中學站、桑尼小鎮[中華西路]站等站點的乘客均可搭乘大連1116路公交車。
華南國際商城 06:10-20:00
棋盤新村 05:40-19:30
圖文推薦